השטוביה

פרוייקט יחיד מסוגו בארץ, נוסד במטרה לתת פתרון איכותי, זמין וזול לכל נושא אולפני הקלטה, מיקס והפקה מוזיקלית.
כיום יש לנו 14 אולפנים המפוזרים בחמישה סניפים בתל אביב ובחיפה.
אולפנים שיתופיים בשירות עצמי, פתוח 24/7.

מיועד לכל אדם שרוצה לעבוד בתנאים הטובים ביותר ללא לחץ של זמן ושל כסף.
איך זה עובד? ההשכרה מתחלקת לפי משמרות, בוקר וערב מ05:00-17:00 ולהפך. כל משמרת היא 12 שעות, דבר המאפשר לכל אדם לעבוד ללא לחץ של זמן, להנות מתהליך היצירה או ההפקה שלו, להגיע מתי שנוח לו למשמרת, לאפשר לעצמו לקחת הפסקות, לאכול, ללמוד ולהתנסות מבלי להרגיש שהוא מפסיד דבר.

אג’נדה

השטובייה נפתחה במטרה להזניק את הרמה של ההפקה המוזיקלית בארץ מתוך ההבנה שכיום, אדם בתחילת דרכו המוזיקלית נאלץ להתפשר על התוצאות, ואף להעביר שנים באולפנים ביתיים ואולפנים לא מושקעים או לא מטופלים כראוי וללמוד בדרך הקשה כיצד ניתן להביא תוצאות בינוניות.

הקמה של אולפן מקצועי זו הוצאה ענקית שאדם לבדו, במיוחד בתחילת דרכו, מאוד מתקשה להוציא.

בנוסף ההתמודדות עם מציאת נכסים המתאימים לצורך של האולפן,והתמודדות עם הגופים הממשלתיים מרתיעה את מרבית המוזיקאים המתחילים, ונוצרת סיטואציה בה חייבים להתפשר על התוצאה.

ביחד, אנחנו מסוגלים להרבה יותר, בזכותכם ובזכות הצוות המקצועי שלנו, אנחנו מייצרים תנאי עבודה שאף אחד לבדו לא היה יכול ליצור.

העתיד

הדרך שלנו קדימה ברורה, נמשיך להתפתח ולגדול כמה שיהיה ניתן, בתוך הארץ ומחוץ לה.

בכל שנה אנחנו מרחיבים את רשימת האולפנים שלנו מתמקצעים בתהליך הבנייה, הציוד והאקוסטיקה.היום אנחנו בשיתוף פעולה הדוק עם יועצים אקוסטיים מהטובים בארץ ובעולם, עם יבואני הציוד והמכללות האקדמיות לסאונד ומוזיקה, אנחנו חוקרים ללא הפסקה את התחום המתפתח של עולם הסאונד.

נמשיך להביא לכם את הדברים הטובים ביותר במחיר הנוח ביותר, בזכות הכוח של הקהילה הגדלה והנסיון העצום שאנחנו רוכשים אנחנו מבטיחים לכם שאתם בידיים הכי טובות שיש.

קהילה

הקהילה שלנו נוצרה מתוך עצמה, בצורה טבעית ומדהימה.

אנחנו זוכרים את הרגעים הראשונים של המקום שבפעם הראשונה נפגשו כל כך הרבה אנשים ממגוון סגנונות מוזיקליים שונים ומשונים, היפ הופ, EDM, טראנס, טראפ, דאבסטפ, Hardstyle, טכנו ועוד..

וגילו את המכנה המשותף מאוד ברור של כולם, המוזיקה.

אותם רגעים ממשיכים לקרות ואף להתרחב מעבר לשדה הראייה שלנו.

בזכות כך נוצרים המון שיתופי פעולה, המון שיתופי פעולה עסקיים ,זמרים נפגשים
עם מפיקים, תלמידים עם מורים וכו, והכל נעשה על ידכם וממשיך לעשות!
אנחנו כבר חושבים כיצד נוכל לקחת את הדבר הזה צעד אחד קדימה ולאפשר
לקהילה הזו לגדול ולהתפתח יחד.